Zaczyna się od zachwytu...

"Oczy chłoną intensywne kolory kobiecych kang łopoczących na wietrze. Po horyzont ciągną się niemożliwe odcienie błękitu, turkusu, szmaragdu. Nos chciwie podąża za smużkami nieznanych zapachów, a stopy, wreszcie wolne, nurzają się to w bieli, to w błękicie. I jeszcze boski smak mango rozgrzanego słońcem..."

Beata Lewandowska-Kaftan

Zanzibar. Egzotyczny z nazwy i pod każdym względem.

Znany jako wyspa przypraw, jest numerem jeden wśród plaż w Afryce Wschodniej. Przepełniona mieszanką kultur i niesamowitą historią, ta cudowna wyspa oferuje białe piaszczyste plaże z palmami kołyszącymi się leniwie na morskiej bryzie – to wręcz wymarzona sceneria na ten najważniejszy dzień w życiu, w którym powiecie sobie TAK.

To WY decydujecie, jak ma wyglądać Wasz wymarzony ślub, a my sprawiamy, że te marzenia stają się rzeczywistością. To będzie wyjątkowy dzień, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Prosta ceremonia tylko we dwoje? A może eleganckie przyjęcie z udziałem rodziny i przyjaciół?

Taniec Masajów, piękne dekoracje z egzotycznych kwiatów czy może msza święta na plaży i chór gospel?

A może romantyczny ślub na „sand banku” – piaszczystej wyspie, która wyłania się z oceanu podczas odpływu?

To prostsze, niż myślisz!

Dokumenty

Wystarczy, że wyślesz nam niezbędne dokumenty na 4 tygodnie przed datą planowanego ślubu, a my kompleksowo zajmiemy się całą jego organizacją. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół zadba o wszystkie formalności i szczegóły, od ceremonii po oficjalną dokumentację.

Formalności

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i pomożemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Przygotujemy dla Was wyjątkową dekorację zgodną z wybranym pakietem. Zapewnimy urzędnika lub księdza i zajmiemy się transportem. Możemy również zorganizować fotografa, świadków, usługę makijażu i stylizacji włosów, tort weselny, muzykę, przyjęcie weselne i… wszystko o czym zamarzycie.

Organizacja

Możemy również kompleksowo zająć się organizacją całego wyjazdu: pomóc w rezerwacji biletów lotniczych, zaproponować pobyt w jednym z polecanych przez nas hoteli, zorganizować zwiedzanie wyspy, a także zaplanować niezapomniane safari w ramach podróży poślubnej. W zależności od czasu i budżetu, jakim dysponujecie, przygotujemy dla Was ofertę dopasowaną do wytycznych i potrzeb. Wam pozostanie jedynie spakować obrączki i suknię ślubną do walizki – jesteście gotowi na ślub w najpiękniejszym miejscu na Ziemi!