Zaczyna się od zachwytu...

"Oczy chłoną intensywne kolory kobiecych kang łopoczących na wietrze. Po horyzont ciągną się niemożliwe odcienie błękitu, turkusu, szmaragdu. Nos chciwie podąża za smużkami nieznanych zapachów, a stopy, wreszcie wolne, nurzają się to w bieli, to w błękicie. I jeszcze boski smak mango rozgrzanego słońcem..."

Beata Lewandowska-Kaftan

Zanzibar. Egzotyczny z nazwy i egzotyczny pod każdym względem.

Znany jako Wyspa przypraw, jest numerem jeden wśród plaż w Afryce Wschodniej. Przepełniona mieszanką kultur i niesamowitą historią, ta cudowna wyspa oferuje białe piaszczyste plaże z palmami kołyszącymi się leniwie na morskiej bryzie – to wręcz wymarzona sceneria na TEN najważniejszy dzień w życiu, w którym powiecie sobie TAK.

To WY decydujecie, jak ma wyglądać Wasz wymarzony ślub, a my sprawiamy, aby marzenia stały się rzeczywistością. To będzie wyjątkowy dzień, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Prosta ceremonia tylko we dwoje? A może eleganckie przyjęcie z udziałem rodziny i przyjaciół?

Taniec Masajów, piękne dekoracje z egzotycznych kwiatów czy może msza święta na plaży i chór gospel?

A może romantyczny ślub na „sand banku” – piaszczystej wyspie, która wyłania się z oceanu podczas odpływu?

To prostsze niż myślisz!

Dokumenty

Wystarczy, że wyślesz nam niezbędne dokumenty na 4 tygodnie przed planowanym ślubem, a my kompleksowo zajmiemy się całą organizacją. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół zapewni, że wszystkie szczegóły, od ceremonii po oficjalną dokumentację, zostaną wykonane poprawnie.

Formalności

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, pomożemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Przygotujemy dla Was wyjątkową dekorację zgodną z wybranym pakietem. Zapewnimy urzędnika lub księdza. Zajmiemy się transportem. Możemy również zorganizować fotografa, świadków, makijaż i stylizację włosów, tort weselny, muzykę, przyjęcie weselne i … wszystko o czym zamarzycie

Organizacja

Możemy również kompleksowo zająć się organizacją całego wyjazdu: pomóc w rezerwacji biletów lotniczych, zaproponować pobyt w jednym z polecanych przez nas hoteli, zorganizować zwiedzanie wyspy, a także zaplanować niezapomniane Safari w ramach podróży poślubnej. W zależności od czasu i budżetu jakim dysponujecie przygotujemy dla Was ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Wam pozostaje jedynie spakować obrączki i suknię ślubną do walizki i jesteście gotowi na ślub w najpiękniejszym miejscu na ziemi!